امام مهدى(عليه السلام) مى فرمايد: (الْحَقُّ مَعَنا فَلَنْ يُوحِشَنا مَنْ قَعَدَ عَنّا، وَنَحْنُ صَنائِعُ رَبِّنا، وَالْخَلْقُ بَعْدُ صَنائِعُنا) ;
حق با ما اهل بيت است و كناره گيرى عده اى از ما هرگز سبب وحشت مان نمى شود; چرا كه ما دست پرورده هاى پروردگاريم، و ديگر مخلوقين خداوند، دست پرورده هاى ما هستند.

دکتر خسروپناه

other languages

العربية
Français

خبرنامهبه پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلمین استاد خسروپناه خوش آمدید
عیادت استاد خسروپناه از حضرت آیت الله شیخ یحیی انصاری شیرازی

alt

به گزارش پایگاه خبری موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، حجت الاسلام خسروپناه؛ رئیس موسسه عصر روز جمعه 25 مهرماه به عیادت حکیم متأله آیت الله انصاری شیرازی رفتند.
ادامه مطلب...
 
گزارش علمی همایش نیایش برای صلح عادلانه در جهان
alt

این همایش با همکاری مرکز گفتگوی ادیان وتمدنهای سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و چندین نهاد فرهنگی و دانشگاهی در سالن شیخ مفید مرکز همایش های سازمان صدا و سیما در تاریخ دوشنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۳ و با حضور اندیشمندان شیعه و اهل سنت و گرایش های مختلف مسیحی برگزار شد.

ادامه مطلب...
 
همایش «نقش گفتگوهاي ديني در مبارزه با افراط گرايي و خشونت» / دوشنبه 14 مهرماه 1393
alt...امروزه همه ما شاهد رفتارهاي خشونت آميز و غير انساني در جهان معاصر هستيم از جمله؛ جنايات تكفيري ها به ويژه جريان داعش در عراق، سوريه و جنايات صهیونیستها در به خاك و خون كشيدن مردم غزه و جنايات گروهي از بودايي ها عليه مردم مسلمان ميانمار. شبيه اين جنايت ها در قرن هاي گذشته هم ميان مسلمانان و مسيحيان و اديان ديگر انجام شده است.
حال بايد بررسي كرد چه عواملي باعث خشونت و افراطي گري در جهان مي شود....
ادامه مطلب...
 
اسلامی شدن دانشگاه ها از نگاه یک فیلسوف و حکیم

alt

تهران - ایرنا - رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران معتقد است اسلامی شدن دانشگاه ها بایستی در چهار بخش مدیریتی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تحقق یابد.

عبدالحسین خسروپناه به عنوان عضو حقیقی شورای اسلامی شدن دانشگاه ها روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار معارف ایرنا گفت: برخی از دانشگاه های ما بسیاری از معیارها و شاخصه های اسلامی را دارند و حتی برخی از این دانشگاه ها حد نصاب یک دانشگاه اسلامی را دارا هستند.

این اندیشمند مذهبی همچنین گفت: موضوع اسلامی شدن دانشگاه ها از همان ابتدا در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد و بعدها به نام شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و مراکز آموزشی به عنوان یکی از شوراهای اقماری شورای عالی انقلاب فرهنگی رسمیت یافت و مصوبات آن نیز به عنوان مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی محسوب می شود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

حاضران در سایت

ما 9 مهمان آنلاین داریم